Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ERIK OLSON (1901-1986): Refsnaes Danmark, signerad Erik Olson -43, olja på pannå, ca 30x40 cm
454475
2017-04-12
Gör en kostnadsfri värdering här