Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
KJELL ENGMAN, glasskulptur, unik, Kosta, signerad numrerad Unique, i form av vas med fiskar, höjd 16 cm, med tillhörande belysning
Lampglas fast i botten
454479
2017-04-12