Eduard Wiiralt

Eduard Wiiralt
Eduard Wiiralt
Eduard Wiiralt
Eduard Wiiralt

Klubbat för:

6 000 SEK

8 000 SEK

EDUARD WIIRALT (1898-1954): "Tête de Nègre", 1933, signerad och daterad, träsnitt, ca 21,5x16 cm

454488

2017-04-17