Pontus Carle oljemålning

Pontus Carle oljemålning
Pontus Carle oljemålning
Pontus Carle oljemålning
Pontus Carle oljemålning
Pontus Carle oljemålning
Pontus Carle oljemålning

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PONTUS CARLE (född 1955): "Excess 4" signerad och daterad -92, samt á tergo, olja på duk, ca 130x97 cm

454494

2017-04-14