Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
PONTUS CARLE (född 1955): "Excess 4" signerad och daterad -92, samt á tergo, olja på duk, ca 130x97 cm
454494
2017-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här