Pontus Carle

Pontus Carle
Pontus Carle
Pontus Carle
Pontus Carle
Pontus Carle
Pontus Carle

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PONTUS CARLE (född 1955): Komposition, signerad och daterad -94, olja på duk, ca 126x101 cm

454496

2017-04-14