Vicke Lindstrand Kosta

Vicke Lindstrand Kosta
Vicke Lindstrand Kosta
Vicke Lindstrand Kosta
Vicke Lindstrand Kosta

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VICKE LINDSTRAND, skulptur, glas, Kosta, i form av isblock, dekor av hundspann, signerad Kosta V. Lindstrand, höjd ca 17, längd ca 36 cm

Proviniens: Gåva till statsminister tage Erlander på hans 60-årsdag från Smålands S.A.P-distrikt

Nagg, gåvogravyr

454499

2017-04-12