Vicke Lindstrand Kosta
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VICKE LINDSTRAND, skulptur, glas, Kosta, i form av isblock, dekor av hundspann, signerad Kosta V. Lindstrand, höjd ca 17, längd ca 36 cm
Proviniens: Gåva till statsminister tage Erlander på hans 60-årsdag från Smålands S.A.P-distrikt
Nagg, gåvogravyr
454499
2017-04-12