Seth Thomas skeppsur

Seth Thomas skeppsur
Seth Thomas skeppsur
Seth Thomas skeppsur
Seth Thomas skeppsur

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKEPPSUR, mässing, 1900-talets mitt, Seth Thomas, silverfärgad urtavla, centrumsekundvisare, diameter ca 18,5 cm, nyckel medföljer

Smärre slitage

454503

2017-04-12