Cigarrskrin England
2017-04-12
454513
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CIGARRSKRIN, England, 1900-talets första hälft, fanérat i mahogny och valnöt, dekor av intarsia, höjd ca 15, 30x23 cm, cigarrsnoppare medföljer
Nyckel saknas, ytskador