Skänkstop cylinderstop tenn

Skänkstop cylinderstop tenn
Skänkstop cylinderstop tenn
Skänkstop cylinderstop tenn
Skänkstop cylinderstop tenn
Skänkstop cylinderstop tenn
Skänkstop cylinderstop tenn
Skänkstop cylinderstop tenn
Skänkstop cylinderstop tenn

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÄNKSTOP, CYLINDERSTOP, tenn, 1800-tal, svisselerad dekor med krona, höjd ca 23 resp 18 cm

Lock med lagning (skänkstopet), smärre bucklor

454516

2017-04-12