Taburetter

Taburetter
Taburetter
Taburetter
Taburetter
Taburetter
Taburetter
Taburetter
Taburetter
Taburetter
Taburetter

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TABURRETTER, 1 par, jugend, 1900-talets början, svartmålade, längd 54 cm

Färgbortfall, slitage

454547

2017-04-12