Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GUSTAV BÖRTNER (1905-85): Fjällandskap, signerad Börtner 58,, bergslandskap i höstfärger, signerad och daterad 58, gouache på papper, ca 49x63 cm
Reva i övre högra hörnet.
454585
2017-04-12
Gör en kostnadsfri värdering här