Gustav Börtener gouache

Gustav Börtener gouache
Gustav Börtener gouache
Gustav Börtener gouache
Gustav Börtener gouache

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

GUSTAV BÖRTNER (1905-85): Fjällandskap, signerad Börtner 58,, bergslandskap i höstfärger, signerad och daterad 58, gouache på papper, ca 49x63 cm

Reva i övre högra hörnet.

454585

2017-04-12