Sven-Olof Ehrén litografier

Sven-Olof Ehrén litografier
Sven-Olof Ehrén litografier
Sven-Olof Ehrén litografier
Sven-Olof Ehrén litografier
Sven-Olof Ehrén litografier
Sven-Olof Ehrén litografier
Sven-Olof Ehrén litografier
Sven-Olof Ehrén litografier

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SVEN OLOF EHRÉN (1927-2004): (4) "Slussen", signerade, numrerade och daterade Sven Olof Ehren -94, färglitografier, bildmått ca 46x73 cm

454587

2017-04-16