Väggtelefon

Väggtelefon
Väggtelefon
Väggtelefon
Väggtelefon
Väggtelefon
Väggtelefon
Väggtelefon
Väggtelefon

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LM ERICSSON VÄGGTELEFON, valnöt med delvis förnicklade detaljer i mässing, batterilåda i plåt, separat hörlur, höjd 80 cm

Slitage, mindre skador

454619

2017-04-13