Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKE, empirestil, 18/1900-tal, brons, delvis patinerad, höjd ca 23,5 cm
Slitage
454642
2017-04-13
Gör en kostnadsfri värdering här