Ljusstake empierstil

Ljusstake empierstil
Ljusstake empierstil
Ljusstake empierstil
Ljusstake empierstil
Ljusstake empierstil
Ljusstake empierstil
Ljusstake empierstil
Ljusstake empierstil

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKE, empirestil, 18/1900-tal, brons, delvis patinerad, höjd ca 23,5 cm

Slitage

454642

2017-04-13