Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ILMARI TAPIOVAARA, "Fanett T55", stolar, 2 st, samt pall, Edsbyverken, brännmärkta, svartlackerade, sitthöjd 43 cm
Lätt bruksslitage, lagningar
454664
2017-04-13
Gör en kostnadsfri värdering här