Ilmari Tapiovaara modell Fanett

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ILMARI TAPIOVAARA, "Fanett T55", stolar, 2 st, samt pall, Edsbyverken, brännmärkta, svartlackerade, sitthöjd 43 cm

Lätt bruksslitage, lagningar

454664

2017-04-13