Trädgårdsgrupp

Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TRÄDGÅRDSGRUPP, aluminium, 2000-tal, vitlackerad, 4 stolar samt runt bord, genombruten dekor, höjd bord ca 68, diameter 80 cm

Visst slitage

454667

2017-04-13