Vas design Arthur Gumbrach

Vas design Arthur Gumbrach
Vas design Arthur Gumbrach
Vas design Arthur Gumbrach
Vas design Arthur Gumbrach
Vas design Arthur Gumbrach
Vas design Arthur Gumbrach
Vas design Arthur Gumbrach
Vas design Arthur Gumbrach

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARTHUR GUMBRACH, vas, art noveau, Österrike, lergods, dekor med kvinna och blommor, signerad i godset och stämplar i botten, höjd ca 30 cm

454679

2017-04-13