Skrin 1900-talets mitt

Skrin 1900-talets mitt
Skrin 1900-talets mitt
Skrin 1900-talets mitt
Skrin 1900-talets mitt
Skrin 1900-talets mitt
Skrin 1900-talets mitt
Skrin 1900-talets mitt
Skrin 1900-talets mitt
Skrin 1900-talets mitt
Skrin 1900-talets mitt

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKRIN, silver / 875 och sten, bl.a. lapis lazuli, 1900-talets början, Ryssland, dekor med fredsduva i matterad marmor, stämplad S:t Petersburg (1908-1926), höjd ca 10, 26x17 cm

454691

2017-04-12