Jean-Pierre Cassigneul färglitografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JEAN- PIERRE CASSIGNEUL (1935): Femme au bordé du fourrures, signerad Cassigneul, numrerad XXXIX/LXXV, färglitografi ca 63,5x46

Motsvarande litografi numrerad XLIII/LXXV fanns med på Stockholms AUktionsverks kvalitetsauktion avseende handteckningar och grafik 1981. Katalog medföljer.

454699

2017-04-13