Sidobord 1950-tal

Sidobord 1950-tal
Sidobord 1950-tal
Sidobord 1950-tal
Sidobord 1950-tal
Sidobord 1950-tal
Sidobord 1950-tal
Sidobord 1950-tal
Sidobord 1950-tal

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDOBORD, teak, njurformat, 1950-tal, höjd ca 59, 98x68 cm

Slitage, smärre fläckar

454723

2017-04-13