Bordslampa Daum France

Bordslampa Daum France
Bordslampa Daum France
Bordslampa Daum France
Bordslampa Daum France
Bordslampa Daum France
Bordslampa Daum France

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DAUM FRANCE, bordslampa, 1950-tal, signerad Daum France, glas, höjd inkl skärm ca 45 cm

Skärm med smärre fläckar

454728

2017-04-13