Einar Jolin potfölj med 8 färglitografier

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976): (2) Stockholmsmotiv samt slädtur, signerade och numrerade 37/360, färglitografier, bildmått ca 44,5-45,5x55 cm

Lätt gulnade blad

454731

2017-04-13