Stekfat 1700-tal

Stekfat 1700-tal
Stekfat 1700-tal
Stekfat 1700-tal
Stekfat 1700-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STEKFAT, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), dekor av trädgårdsklippa med pion, prunus samt bambu i underglasyrblått, ca 41x32 cm

Kantlagning

454738

2017-04-13