Byarum trädgårdsstolar bord

Byarum trädgårdsstolar bord
Byarum trädgårdsstolar bord
Byarum trädgårdsstolar bord
Byarum trädgårdsstolar bord
Byarum trädgårdsstolar bord
Byarum trädgårdsstolar bord
Byarum trädgårdsstolar bord
Byarum trädgårdsstolar bord
Byarum trädgårdsstolar bord
Byarum trädgårdsstolar bord

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYARUM, bord, trädgårdsstolar, 2 st., s k bryggerimodell, stomme i bandjärn, sits och rygg i trä, grönlackerade, etikettmärkta, 1900-/2000-tal, sitthöjd ca 48 cm, bordets höjd 72, skivans diameter 64 cm

Bruksslitage

454739

2017-04-18