Bordslampa art deco

Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, art deco,1900-talets första hälft, patinerad brons, dekor av tassar i tenn samt band i mässing, höjd inkl. lampsockel ca 37 cm

Bruksslitage, ej funktionstestad

454751

2017-04-13