Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, art deco,1900-talets första hälft, patinerad brons, dekor av tassar i tenn samt band i mässing, höjd inkl. lampsockel ca 37 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad
454751
2017-04-13
Gör en kostnadsfri värdering här