Skåp gustaviansk stil
2017-04-13
454780
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKÅP, 2-delat, gustaviansk stil, 1800-tal, betsat furu, överdel med glassade dörrar, höjd ca 182, 114x51 cm
Omarbetat, lagningar, skador, lådan låst, nyckel saknas