Golvlampa trearmad

Golvlampa trearmad
Golvlampa trearmad
Golvlampa trearmad
Golvlampa trearmad
Golvlampa trearmad
Golvlampa trearmad

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, mässing och trä, 1950-tal, tre armar med ledbar hals, textilskärmar, höjd ca 160 cm

Visst slitage

454792

2017-04-13