Biing & gröndahl matservis

Biing & gröndahl matservis
Biing & gröndahl matservis
Biing & gröndahl matservis
Biing & gröndahl matservis
Biing & gröndahl matservis
Biing & gröndahl matservis
Biing & gröndahl matservis
Biing & gröndahl matservis

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BING & GRÖNDAHL, matservis, 32 dlr, porslin, vitglaserat god med rosa floral dekor, bestående av: såsterrin, 3 terriner, 8 uppläggningsfat, 7 förrättstallrikar, 2 fruktfat, 2 mattallrikar, 9 djupa fat

Bruksslitage, fåtal mindre nagg kan förekomma

454798

2017-04-13