Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
ÅKE JOHANSSON (1863-1968): Motiv från Flatdal, Nord, signerad Åke Johansson daterad à tergo 1948, olja på pannå, 46x54 cm
454802
2017-04-13