Åke Johansson oljemålning

Åke Johansson oljemålning
Åke Johansson oljemålning
Åke Johansson oljemålning
Åke Johansson oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

ÅKE JOHANSSON (1863-1968): Motiv från Flatdal, Nord, signerad Åke Johansson daterad à tergo 1948, olja på pannå, 46x54 cm

454802

2017-04-13