Bokhylla "Ekolsund"

Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

IKEA, "Ekolsund", bokhylla, Ikeas 1700-talssserie, gustaviansk stil, betsad, brännmärkt NM, höjd ca 223, 100x28 cm

Bruksslitage, smärre ytskador

454813

2017-04-13