Spegeltrymå

Spegeltrymå
Spegeltrymå
Spegeltrymå
Spegeltrymå
Spegeltrymå
Spegeltrymå

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGELTRYMÅ, Karl Johan-stil, sent 1800-tal, höjd ca 170+80 cm, bredd 75 cm

Bruksslitge, vissa skador

454827

2017-04-16