Annie Carrol oljemålning

Annie Carrol oljemålning
Annie Carrol oljemålning
Annie Carrol oljemålning
Annie Carrol oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Gudinnan Ceres, märkt a tergo Annie Carrol Killucan Ireland, oljemålning, ca 52x42 cm

Dubblerad, lagningar

454853

2017-04-13