Lennart Jirlow

Lennart Jirlow
Lennart Jirlow
Lennart Jirlow
Lennart Jirlow

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): Fönster med stilleben, signerad L. Jirlow, blandteknik på papper, med dedekation a tergo, ca 22x18 cm

Proveniens: Bröllopsåva från konstnären 1965

454861

2017-04-13