Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LENNART JIRLOW (född 1936): Fönster med stilleben, signerad L. Jirlow, blandteknik på papper, med dedekation a tergo, ca 22x18 cm
Proveniens: Bröllopsåva från konstnären 1965
454861
2017-04-13
Gör en kostnadsfri värdering här