John Carlson oljemålning

John Carlson oljemålning
John Carlson oljemålning
John Carlson oljemålning
John Carlson oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOHN CARLSON (1896-1979): Motiv med fiskare, signerad John Carlson, olja på pannå, 36 x 45 cm

454872

2017-04-13