Natkterhus med kompass och lykta

Klubbat för:

3 200 SEK

2 500 SEK

NAKTERHUS, med kompass, LYKTA, 1900-tal, lyktan märkt Nunn Ridsdale&Ci London, höjd ca 28-35 cm

Slitage, nakterhus med brisningar

454873

2017-04-13