Gitt Gränsjö

Gitt Gränsjö
Gitt Gränsjö
Gitt Gränsjö
Gitt Gränsjö
Gitt Gränsjö
Gitt Gränsjö

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GITT GRÄNSJÖ, matta, röllakan, geometriskt mönster, signerad GG, ca 230x165 cm

Visst slitage

454885

2017-04-14