Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SERGE POLIAKOFF (Frankrike, 1900-1969): Komposition i rött, blått och gult, signerad i trycket samt Henri Deschamps Grav. Lith Mourlot imp 1974, färglitografi 85x62 cm
454894
2017-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här