Serge Poliakoff färglitografi

Serge Poliakoff färglitografi
Serge Poliakoff färglitografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SERGE POLIAKOFF (Frankrike, 1900-1969): Komposition i rött, blått och gult, signerad i trycket samt Henri Deschamps Grav. Lith Mourlot imp 1974, färglitografi 85x62 cm

454894

2017-04-14