Sidenmålning Kina

Sidenmålning Kina
Sidenmålning Kina
Sidenmålning Kina
Sidenmålning Kina

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDENMÅLNING, 1900-talets början, Kina, motiv av Shou Lao Xing med följe, kalligrafi, ca 145x80 cm

Slitage, repor, veck

454919

2017-04-14