Relieftavla 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RELIEFTAVLA, 1800-talets andra hälft, insjölandskap med borg, blandteknik, rammått ca 84x79 cm

Skador

454931

2017-04-14