Mattgrupp rokokostil
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
NORDISKA KOMPANIET, matgrupp, 7 dlr, vitmålad, rokokostil, 1900-tal, bestående av 6 stolar och matbord, 2 iläggskivor vardera 30, höjd ca 78, 137x90 cm
Slitage, 2 senare skivor medföljer
454959
2017-04-14