Mor med barn oljemålning
2017-04-14
454961
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Mor med barn, olje på duk, 76x60 cm
Ytskador, färgbortfall, hål