Karmstolar rokokstil
2017-04-14
454962
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NORDISKA KOMPANIET, karmstolar, 1 par, rokokostil, vitmålade, 1900-tal, sitthöjd ca 42 cm
Slitage