IWC armbandsur 18 k guld 1960-tal
Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
17 000 SEK
IWC, armbandsur, 18 k guld, 1960-tal, plexiglas, manuellt uppdrag, boettnr. 1218, 1767662, verknr. 1702452, cal. 421, diameter 30 mm, totalvikt inkl. extra länkbit ca 80 g
Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Tavla med slitage, länk ej original.
454968
2017-04-18