IWC armbandsur 18 k guld 1960-tal

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

17 000 SEK

IWC, armbandsur, 18 k guld, 1960-tal, plexiglas, manuellt uppdrag, boettnr. 1218, 1767662, verknr. 1702452, cal. 421, diameter 30 mm, totalvikt inkl. extra länkbit ca 80 g

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Tavla med slitage, länk ej original.

454968

2017-04-18