Porträtt oljemålningar

Porträtt oljemålningar
Porträtt oljemålningar
Porträtt oljemålningar
Porträtt oljemålningar
Porträtt oljemålningar
Porträtt oljemålningar
Porträtt oljemålningar
Porträtt oljemålningar

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): (2) Porträtt, enligt uppgift föreställande Anders Gustaf Andersson (1823-1900) och Elisabeth Catharina Andersson född Ringgren (1812-1881), olja på duk, vardera ca 37x29 cm

Krackeleringar, ramar med pastellageskador

454973

2017-04-14