Porträtt oljemålningar
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): (2) Porträtt, enligt uppgift föreställande Anders Gustaf Andersson (1823-1900) och Elisabeth Catharina Andersson född Ringgren (1812-1881), olja på duk, vardera ca 37x29 cm
Krackeleringar, ramar med pastellageskador
454973
2017-04-14