Brittisk slaglåsrevolver

Brittisk slaglåsrevolver
Brittisk slaglåsrevolver
Brittisk slaglåsrevolver
Brittisk slaglåsrevolver
Brittisk slaglåsrevolver
Brittisk slaglåsrevolver
Brittisk slaglåsrevolver
Brittisk slaglåsrevolver

Såld för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SLAGLÅSREVOLVER, brittisk, 1800-talets mitt, brittiska kontrollstämplar, graverad stomme, sexskottstrumma, överliggande hane, nätskuren kolv, längd 24,5 cm

454982

2017-09-24