Damporträtt handkolorerade litografier

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): (2) "Milanaise", "Lauré", handkolorerade litografier, ramar fanérade i mahogny, ca 55x48 cm

Fläckar

454987

2017-04-14