Paul Spangenberg (1843-1918) oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PAUL SPANGENBERG (1843-1918): Tre generationer, signerad Poul Spanenberg och daterad 1910, olja på duk, ca 44x58 cm

Färgbortfall

454988

2017-04-14