Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PAUL SPANGENBERG (1843-1918): Tre generationer, signerad Poul Spanenberg och daterad 1910, olja på duk, ca 44x58 cm
Färgbortfall
454988
2017-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här