Klubbat för:
1 200 SEK
1 000 SEK
BRICKA, "Barockbrickan", Spisani, Italien, 1900-talets andra hälft, såld via Firma Svenskt Tenn, plast, konturerat brätte, längd ca 69 cm
Bruksslitage, smärre skador
454999
2017-04-14