"Barockbrickan" plast

Klubbat för:

1 200 SEK

1 000 SEK

BRICKA, "Barockbrickan", Spisani, Italien, 1900-talets andra hälft, såld via Firma Svenskt Tenn, plast, konturerat brätte, längd ca 69 cm

Bruksslitage, smärre skador

454999

2017-04-14